Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

EFS - galeria zajęć

W dniu zakończenia roku szkolnego 2012/2013 uczniowie Gimnazjum nr 2 uczestniczący w projekcie "Równe szanse dla szkół myśliborskich" otrzymali pamiątkowe Certyfikaty.

Zakończenie projektu

W ramach projektu " Równe szanse dla szkół Myśliborskich " współfinansowanego przez Unię Europejską szkoła otrzymała materiały dydaktyczne na zajęcia przedmiotowe jak również sprzęt i stroje sportowe.

Sprzęt

Na zajęciach kompetencji kluczowych z matematyki uczniowie za pomocą zestawu 8 "otwartych" brył geometrycznych (stożek, walec, sześcian, prostopadłościan, graniastosłupy prawidłowe - trójkątny i sześciokątny, ostrosłupy prawidłowe - trójkątny i czworokątny) prezentują bryły w trzech
i dwóch wymiarach. Poznają ich wygląd przestrzenny oraz siatki na płaszczyźnie.
Za pomocą elastycznych elementów (kompletu elementów do budowy szkieletów brył) uczniowie na zajęciach kompetencji kluczowych z matematyki tworzyli obiekty dwu- i trójwymiarowe, rozwijając tym samym swoją wyobraźnię przestrzenną. Poznawali własności figur płaskich i przestrzennych.

Zdjęcia z zajęć
 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE- JĘZYK NIEMIECKI

W zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych udział bierze 15 uczniów gimnazjum, którzy chcą lepiej posługiwać się językiem niemieckim, uzupełnić i utrwalić swoje wiadomości. Celem zajęć jest wzmocnienie motywacji u uczniów w nauce j. niemieckiego i wyrównanie poziomu umiejętności uczniów na poziomie podstawowym w zakresie mówienia, pisania, słuchania i czytania ze zrozumieniem. Dzięki funduszom z projektu " Równe szanse dla szkół Myśliborskich " współfinansowanego przez Unię Europejską szkoła mogła zakupić pomoce dydaktyczne- słowniki polsko- niemieckie, które przydają się podczas prawie każdych zajęć. Uczniowie mogą dzięki słownikom nie tylko poznać znaczenie niemieckich słówek, ale również skorzystać z zawartych w słownikach rozmówek i zasad gramatycznych. Zajęciom towarzyszy zawsze miła atmosfera, słodki poczęstunek i porcja nowych wiadomości, ćwiczeń i zabaw językowych.

WYKŁADOWCA: AGNIESZKA FIAŁEK

Zdjęcia z zajęć j. niemieckiego
 
Zdjęcia z zajęć j. angielskiego
 
Zdjęcia z zajęć biologii
 
Zajęcia aktywizująco sportowo
 
Zakupione pomoce dydaktyczne
Prezentacja brył obrotowych na kółku matematycznym
Wykorzystanie planszy multimedialnych na kółku matematycznym
Zdjęcia z zajęć fizyki

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1565890
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
621
2236
13101
1565890

Twój IP: 18.207.98.97