Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Święto Witaminki

deser

Dnia 4 czerwca 2018 roku odbyło się „Święto Witaminki”. Z tej okazji na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej odbył się „Konkurs na zdrowy deser”. W konkursie udział wzięły 3 drużyny dwuosobowe. Uczniowie mieli za zadanie z przygotowanych wcześniej półproduktów wykonać w trakcie trwania konkursu deser. Oprócz samego przygotowania posiłku każda drużyna musiała wcześniej wykonać w formie papierowej opis dania, zawierający etapy przygotowania posiłku, jak również listę potrzebnych składników.

Po zsumowaniu punktów przez jury, w składzie: mgr Danutę Jurek, mgr Joannę Sikorę oraz mgr Piotra Świtala, zostały przyznane następujące miejsca:

I miejsce: 2 B LO – Dyndał Marcelina, Pańczuk Patrycja
I miejsce: 2 A LO – Mikołajewicz Oliwia, Górka Marcel
II miejsce: 3 Bg – Kałużna Natalia, Klepacka Katarzyna

W trakcie trwania przerw każdy uczeń mógł przyłączyć się do zabawy „Wymieniaj kody na nagrody”. W całej szkole w różnych miejscach zostały rozwieszone kody QR. Zadaniem uczniów było pobranie aplikacji do odczytywania kodów QR i następnie zeskanowaniu kodu, odpowiedzeniu na pytanie oraz naniesieniu odpowiedzi na kartę odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie 10 pytań uczeń otrzymywał silikonową opaskę z napisem „I LOVE OWOCE I WARZYWA”.
Mamy nadzieję, że „Dzień Witaminki” w takiej formie przypadł każdemu do gustu i w następnym roku ponownie będziemy mogli go świętować.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1280475
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
148
405
7627
1280475

Twój IP: 54.174.43.27