Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Pożegnanie maturzystów

Dzisiaj w szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku maturzystów zorganizowany przez klasy 2 LO a i 2 LO b pod opieką wychowawców p. Tomasza Szyszko i p. Marioli Oleszczuk.
W roku szkolnym 2017/2018 do klas III II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu uczęszczało 53 uczniów: klasa III LO a – 23 uczniów, klasa III LO b – 30 uczniów. Wszyscy uczniowie ukończyli szkołę.

Średnia ocen wszystkich uczniów wyniosła 3,61, a średnia frekwencja 83,93. Pięcioro uczniów ukończyło naukę w liceum z wyróżnieniem. Są to:
Wojciech Abratański
Mariusz Gargoliński
Maja Moraczewska
Paulina Radziuk
Rampała Julia
Naszym drogim absolwentom życzymy jak najlepszych wyników z egzaminu maturalnego oraz dalszych sukcesów w dorosłym życiu. Dziękujemy za cudowne 3 lata spędzone wspólnie z nami w szkole. Z bólem i żalem musieliśmy was dzisiaj pożegnać. Mamy nadzieje, że lata spędzone w naszej szkole będziecie wspominać w z uśmiechem na twarzy.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1258987
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
116
116
4164
1258987

Twój IP: 54.167.47.248