Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski

Pączki zjadamy – o oddech Oskara dbamy

paczki

Pod takim hasłem zorganizowaliśmy kolejną w tym roku szkolnych akcję charytatywną. Tym razem włączyliśmy w nią instytucje i zakłady pracy z terenu naszego miasta. Cel naszej akcji był naprawdę bardzo prosty. Chodziło o zjedzenie jak największej liczby pączków, a dzień temu sprzyjał, przecież Tłusty Czwartek jest raz w roku i można sobie na to pozwolić. Od każdego zjedzonego pączka 1 zł przekażemy na leczenie Oskara – 3 letniego chłopca z Golenic walczącego z Mukowiscydozą.

Razem z wieloma myśliborskimi instytucjami zjedliśmy 1077 pączków. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli bić rekordy w jedzeniu Paczków – jednocześnie pomagając potrzebującym a liczba chętnych, którzy przyłączą się do naszej akcji a co za tym idzie liczba zjedzonych pączków będzie coraz większa.


oskar

Pomysłodawca szkolnych akcji charytatywnych: Aneta Pasturczak
Opiekun: Elżbieta Kozłowska

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1222246
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
730
4540
9793
1222246

Twój IP: 54.146.206.127