Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski


Zespół Szkół im. Noblistów Polskich
ul. Za Bramką 8
74 -300 Myślibórz
e-mail: zsp2_mysliborz@poczta.onet.pl
tel./fax.: 095 747 25 71
  NIP: 597-10-17-945
REGON: 000788650
KONTO: GBS Barlinek o. Myślibórz
29 8355 0009 0000 1502 2000 0001

Witaj na stronie Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu

Znajdziesz tutaj informacje o historii i codziennym życiu naszej szkolnej społeczności. Publikujemy także informacje o naszych tradycjach, którymi przez prawie 40-letni okres istnienia szkoła na trwałe wpisała się w historię miasta i regionu.

 

W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy naukę w:

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
medyczno-inżynierska "A" 
europejsko - językowa "B"
społeczno - prawna "C"
humanistyczna "D"
artystyczna "E"
  TECHNIKUM (4 - LETNIM)
technik logistyk
technik spedytor 

ZAPRASZAMY TEŻ DOROSŁYCH DO TRZYLETNIEGO 

BEZPŁATNEGO LICEUM WIECZOROWEGO

Więcej w dziale rekrutacja...

Dzień edukacji narodowej

Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela jest świętem wszystkich pracowników polskiej oświaty. Święto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Komisja ta została powołana z inicjatywy króla polskiego Stanisława Augusta Poniatowskiego na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773 r.

    W tym roku 10 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy III Ag i I A LO pod opieką wychowawców p. Jolanty Marcinkiewicz i p. Małgorzaty Łuckiewicz. Część artystyczna będąca połączeniem zabawnych scenek związanych z życiem szkoły i wzbogacona o fragmenty popularnych piosenek pokazywała w humorystyczny sposób szkolne wybryki i zaskakujące sytuacje, z jakimi nieraz mają do czynienia nauczyciele. Program artystyczny został nagrodzony gromkimi brawami przez wszystkich nauczycieli i uczniów.

     Dyrektor szkoły pani Beata Fryder życzyła wszystkim pracownikom szkoły satysfakcji      z wykonywanej pracy, sukcesów i radości, bowiem „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać drugiemu człowiekowi - jest wykształcenie”.

  

   

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1600957
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
244
2168
244
1600957

Twój IP: 3.235.105.97