Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski


Zespół Szkół im. Noblistów Polskich
ul. Za Bramką 8
74 -300 Myślibórz
e-mail: zsp2_mysliborz@poczta.onet.pl
tel./fax.: 095 747 25 71
  NIP: 597-10-17-945
REGON: 000788650
KONTO: GBS Barlinek o. Myślibórz
29 8355 0009 0000 1502 2000 0001

Witaj na stronie Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu

Znajdziesz tutaj informacje o historii i codziennym życiu naszej szkolnej społeczności. Publikujemy także informacje o naszych tradycjach, którymi przez prawie 40-letni okres istnienia szkoła na trwałe wpisała się w historię miasta i regionu.

 

W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy naukę w:

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
medyczno-inżynierska "A" 
europejsko - językowa "B"
społeczno - prawna "C"
humanistyczna "D"
artystyczna "E"
  TECHNIKUM (4 - LETNIM)
technik logistyk
technik spedytor 

ZAPRASZAMY TEŻ DOROSŁYCH DO TRZYLETNIEGO 

BEZPŁATNEGO LICEUM WIECZOROWEGO

Więcej w dziale rekrutacja...

W Ogólnpolskim Konkursie Plastycznym „Ogród Różany” w kategorii Gimnazjum wszystkie nagrody są nasze !!!

Po raz kolejny nasi gimnazjaliści udowodnili, że mają wrażliwość na piękno otaczającego ich świata i odwagę aby przedstawić go w sposób malarski biorąc udział w kolejnych konkursach plastycznych.
Ogrody różane, czyli rozaria powstały w Europie od Średniowiecza, a od tego czasu ogrodnicy wzbogacają nas o setki nowych odmian tych kwiatów. Gimnazjalistki Martyna Kuriata, Syntia Zawada, Nikola Kasprów, Wiktoria Sulżyc, Karolina Gargolińska, Julia Białecka i Anna Jarzyna wymalowały swoje ogrody różane a ich prace zostały przekazane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ogród różany”.

Dnia 14.06.2018 roku o godź. 11.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu odbyła się uroczystość wręczenia nagród. Z rąk burmistrza p. Piotra Sobolewskiego nasze dziewczęta odebrały nagrody, dyplomy i podziękowania. Kategoria Gimnazjum należała do naszych dziewcząt, a miejsca przypadły w następującej kolejności:

1 miejsce: Anna Jarzyna II Cg
2 miejsce: Julia Białecka II Cg
3 miejsce: Wiktoria Sulżyc III Ag i Karolina Gargolińska II Cg

Wyróżniono prace: Nikoli Kasprów II Bg, Syntii Zawady II Bg i Martyny Kuriaty II Cg

Po oficjalnych uroczystościach organizatorzy konkursu, burmistrz miasta, laureaci i ich opiekunowie udali się do Małpiego Gaju, gdzie zmierzyli się z torem przeszkód. Podczas pieczenia kiełbasek w ognisku i spożywania lodów wymienialiśmy się spostrzeżeniami dotyczącymi tworzenia prac malarskich z p. dyrektor Muzeum pojezierza Myśliborskiego, p. Moraczewskim, artystą plastykiem p. Tomkiem, opiekunami z Maszewa, Trzcińska-Zdrój, Stargardu Szczecińskiego i Szczecina.

Dziękujemy organizatorom za mile spędzony czas a naszym gimnazjalistkom gratulujemy.

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1410673
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
15
1048
15427
1410673

Twój IP: 3.214.184.250