Polecamy

WWW-mysliborz

WWW-powiat mysliborski


Zespół Szkół im. Noblistów Polskich
ul. Za Bramką 8
74 -300 Myślibórz
e-mail: zsp2_mysliborz@poczta.onet.pl
tel./fax.: 095 747 25 71
  NIP: 597-10-17-945
REGON: 000788650
KONTO: GBS Barlinek o. Myślibórz
29 8355 0009 0000 1502 2000 0001

Witaj na stronie Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu

Znajdziesz tutaj informacje o historii i codziennym życiu naszej szkolnej społeczności. Publikujemy także informacje o naszych tradycjach, którymi przez prawie 40-letni okres istnienia szkoła na trwałe wpisała się w historię miasta i regionu.

 

W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy naukę w:

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM
medyczno-inżynierska "A" 
europejsko - językowa "B"
społeczno - prawna "C"
humanistyczna "D"
artystyczna "E"
  TECHNIKUM (4 - LETNIM)
technik logistyk
technik spedytor 

ZAPRASZAMY TEŻ DOROSŁYCH DO TRZYLETNIEGO 

BEZPŁATNEGO LICEUM WIECZOROWEGO

Więcej w dziale rekrutacja...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

     IMG 2553

3 września br. uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich. Poczet flagowy wniósł flagę narodową, a potem wszyscy uczniowie odśpiewali hymn narodowy.  

     Początek września jest także przypomnieniem wybuchu II wojny światowej. Przy obelisku upamiętniającym zamordowanego przez NKWD aspiranta Jakuba Zimostrada złożono kwiaty i zapalono znicz. Prowadzący apel przypomnieli, że 1 września 1939 roku był początkiem najtragiczniejszych doświadczeń we współczesnej historii naszego państwa, całej Europy i świata. Pamięć o tamtych wydarzeniach jest wciąż żywa i winna być przestrogą dla wszystkich pokoleń. Równocześnie niech te tragiczne wydarzenia pozostaną historią, a wrzesień łączy się w naszej świadomości z miłym powrotem do szkoły.

     Wszystkich uczniów, a zwłaszcza klasy pierwsze LO, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły powitała serdecznie dyrektor szkoły mgr Beata Fryder. Zwracając się do uczniów, życzyła im, aby czas spędzony w szkole był radosny, satysfakcjonujący i prowadził do sukcesów. Szczególne słowa skierowane zostały do uczniów klas maturalnych, którym pani dyrektor życzyła, aby egzamin maturalny zakończył się dla nich osiągnięciem jak najwyższych wyników i sprawił, że rozpoczną wymarzone studia, mogąc realizować wyznaczone sobie cele.

     Życzenia udanego, radosnego i pracowitego roku szkolnego złożyli także uczniom obecni na apelu wicestarosta Powiatu Myśliborskiego pan Mariusz Norsesowicz i przewodniczący Rady Miasta pan Roman Wąsik. Radę Rodziców reprezentowała pani Małgorzata Matysiak.

     Wicedyrektor szkoły mgr Danuta Jurek przedstawiła uczniom klas pierwszych wychowawców, a potem wszyscy udali się do klas, aby na dobre rozpocząć rok szkolny.

     Od jutra czekają nas szkolne obowiązki, do których wszyscy wracają po dwóch miesiącach odpoczynku. 

 

Statut szkoły

Podręczniki

podreczniki

1600938
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
225
2149
225
1600938

Twój IP: 3.235.105.97